tonybologna
VFL
- Joined
- Jan 25, 2009
- Messages
- 10,685
- Likes
- 3,104
Round #3 Football Schedule
1A
Coalfield @ Greenback 28-21
South Pittsburg @ Columbia Academy 56-14
Nashville Christian @ Wayne County 34-21
Union City @ Dresden 40-14
2A
Happy Valley @ Austin-East 20-13
Marion County @ Forrest 55-14
Scotts Hill @ Waverly 20-14
Trezevant @ Mitchell 28-20
3A
Elizabethton @ Alcoa 17-14
East Ridge @ Sequatchie County 21-14
CPA @ Goodpasture 30-27 (2OT)
Dyersburg @ Liberty Magnet 36-35
4A
Knox Fulton @ Knox Central 20-6
Spring Hill @ Marshall County 53-13
Springfield @ Pearl Cohn 31-0
Memphis East @ Ridgeway 20-12
5A
Morristown West @ South Doyle 41-34
Ooltewah @ Farragut 56-49 (2OT)
Independence @ Cane Ridge 49-46
Brentwood @ Centennial 24-21
6A
Blackman @ Maryville 48-28
Hardin Valley @ Oakland 49-7
Ravenwood @ Cordova 42-16
Franklin @ Whitehaven 35-14
Division II Class A
Knox Webb @ St. George's 69-48
USJ @ Lausanne 30-14
Division II Class AA
Ensworth @ MBA 21-17
Baylor @ Brentwood Academy 38-3
http://brackets.tssaa.org/
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=164&pdf=.pdf (1A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=165&pdf=.pdf (2A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=166&pdf=.pdf (3A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=167&pdf=.pdf (4A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=168&pdf=.pdf (5A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=169&pdf=.pdf (6A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=170&pdf=.pdf (Div. II Class A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=171&pdf=.pdf (Div. II Class AA)
1A
Coalfield @ Greenback 28-21
South Pittsburg @ Columbia Academy 56-14
Nashville Christian @ Wayne County 34-21
Union City @ Dresden 40-14
2A
Happy Valley @ Austin-East 20-13
Marion County @ Forrest 55-14
Scotts Hill @ Waverly 20-14
Trezevant @ Mitchell 28-20
3A
Elizabethton @ Alcoa 17-14
East Ridge @ Sequatchie County 21-14
CPA @ Goodpasture 30-27 (2OT)
Dyersburg @ Liberty Magnet 36-35
4A
Knox Fulton @ Knox Central 20-6
Spring Hill @ Marshall County 53-13
Springfield @ Pearl Cohn 31-0
Memphis East @ Ridgeway 20-12
5A
Morristown West @ South Doyle 41-34
Ooltewah @ Farragut 56-49 (2OT)
Independence @ Cane Ridge 49-46
Brentwood @ Centennial 24-21
6A
Blackman @ Maryville 48-28
Hardin Valley @ Oakland 49-7
Ravenwood @ Cordova 42-16
Franklin @ Whitehaven 35-14
Division II Class A
Knox Webb @ St. George's 69-48
USJ @ Lausanne 30-14
Division II Class AA
Ensworth @ MBA 21-17
Baylor @ Brentwood Academy 38-3
http://brackets.tssaa.org/
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=164&pdf=.pdf (1A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=165&pdf=.pdf (2A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=166&pdf=.pdf (3A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=167&pdf=.pdf (4A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=168&pdf=.pdf (5A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=169&pdf=.pdf (6A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=170&pdf=.pdf (Div. II Class A)
http://brackets.tssaa.org/bracket.cfm?id=171&pdf=.pdf (Div. II Class AA)
Last edited: